Konsultacje

Przemyśl: dietetyk, trener

Jako dietetyk i trener personalny prowadzę konsultacje dla Pań na terenie miasta Przemyśl (woj. podkarpackie).


Odzyskaj kontrolę nad swoim ciałem

Próbowałaś już wszystkiego, a mimo to wciąż borykasz się z nadmiernymi kilogramami? Masz już dosyć diet-cud, morderczych treningów od rana do wieczora i tego nieznośnego efektu jo-jo?

Chcesz schudnąć na trwałe, pozbyć się uporczywych boczków, a przy tym nie umierać z głodu i co najważniejsze – zrozumieć w czym tkwi sekret pięknej sylwetki?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na większość pytań, to czym prędzej musimy się poznać!

Co mogę Ci zaoferować?

Oferuję kompleksową pomoc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Ze mną nie tylko stracisz na wadze, ale również wymodelujesz sylwetkę, uzyskasz ładne proporcje ciała.

Moja zasada to 50% dieta + 50% aktywność fizyczna.

W  swoim programie skupiam się na przekazywaniu wiedzy na temat żywienia i ćwiczeń w sposób teoretyczny oraz przede wszystkim praktyczny. Wytłumaczę Ci wszystko, co powinnaś wiedzieć, aby cieszyć się piękną sylwetką. Ze mną odzyskasz kontrolę nad swoim ciałem; krok po kroku nauczę Cię, jak się odżywiać, by mieć najlepsze rezultaty oraz jak polubić aktywność fizyczną. Wszystko to, abyś już zawsze wiedziała, że to TY masz władzę nad swoją sylwetką!

Kim jestem?

Nazywam się Justyna Kuźniar, mam 24 lata, jestem trenerem personalnym oraz studentką nauk o żywieniu.
Ukończyłam wiele kursów i szkoleń, m.in.:
 • Trener personalny
 • Dietetyka
 • Interpretacje badań laboratoryjnych (morfologia krwi obwodowej, lipidogram)
 • System HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli, dot. bezpieczeństwa żywności)

Czym się wyróżniam?

Nie jestem kolejną dietetyczką, która ułoży Ci jadłospis na miesiąc lub dwa, a potem zostawi samą… Co mnie wyróżnia? W przeciwieństwie do innych trenerów, nigdy nie dam Ci zaleceń, których nie rozumiesz. Ze mną dowiesz się, jak to wszystko działa i jak krok po kroku zmieniać swój styl życia.

Zostanę Twoją osobistą trenerką; tempo zmian dopasujemy do Twoich preferencji, stworzymy mocno spersonalizowany system, abyś mogła w możliwie łatwy i przyjemny sposób osiągnąć najlepsze rezultaty z możliwych. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, nigdy nie robię „kopiuj-wklej”, wszystko, co opracujemy, będzie dopasowane idealnie do Ciebie.

Najczęściej pacjenci są uzależnieni od swoich trenerów – a Ty, po współpracy ze mną, będziesz umiała robić wszystko samodzielnie. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy na przyszłość.

Zapewniam 100% gwarancji sukcesu. Pamiętaj: to nie Twoja wina, że dotychczas Ci się nie udawało – po prostu nie robiłaś tego, co trzeba; a nie robiłaś tego, co trzeba, bo nie wiedziałaś… co trzeba. ;-) Teraz dowiesz się wszystkiego!

Czy jestem właśnie dla Ciebie?

Jeśli:
 • byłaś u niejednego dietetyka, a mimo to nadal nie osiągnęłaś swoich celów,
 • jesteś niezadowolona ze swojej sylwetki,
 • masz już dosyć dziwnych zaleceń, których nie rozumiesz,
 • chcesz w końcu wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi,
 • chcesz schudnąć na trwałe, krok po kroku,
 • jesteś zdeterminowana i konsekwentna,
 • mieszkasz w Przemyślu lub okolicach,
to dzwoń do mnie już teraz! Razem możemy wiele zdziałać. Potraktuj to jak przygodę, która zamieni się w Twój nowy lepszy styl życia, o jakim zawsze marzyłaś!

KONTAKT

Nie zwlekaj i umów się na konsultację już dziś:
Justyna Kuźniar
37-700 Przemyśl (woj. podkarpackie)
TEL. 533 608 378

Szukaj

POLECANY POST

Co robić, aby schudnąć? - 12 kroków na cały 2018 rok

Chcesz wziąć się w garść i w końcu zająć się swoją sylwetką, ale nie wiesz co robić i od czego w ogóle zacząć? - Jeśli tak, to mam coś, co ...